28.09.2019 jdu na Japonský masakr ve 4pokojích

15. 09. 2019
Už 28. 9. 2019 proběhne v brněnských 4pokojích japonský masakr. Žádné násilí, ale sushi pop-up, který pořádáme ve spolupráci s Barem, který neexistuje. Už máte rezervaci?

Co je japonský masakr ve 4p

Notoricky známé brněnské 4pokoje aneb dceřiný podnik Baru, který neexistuje – tak přímo tam, na Vachově 6 v Brně pořádáme už 28. září 2019 sushi pop-up. Ochutnáte výběr toho nejlepšího, co na brněnské sushi scéně připravujeme od roku 2015. 4p zase připraví legendární párovaný drink a dezert.

V menu ochutnáte tyhle dobroty: 

  • GYOZA KNEDLÍČKY s hoisin omáčkou 

Tři ručně tvarované, dokřupava osmahnuté knedlíčky plněné mletým vepříkem, shiitake, zelím a shiso s vyladěnou hoisin omáčkou.
92 Kč

  • TEMAKI SUSHI SPICY SALMON

Pozor, ukusování povoleno! Temaki je totiž jediné sushi, které nemusíte dát do pusy naráz. S každým hryznutím do „sushi kornoutku“ si užijete chuť lososa, wasabi, chilli, sezamu, cibulky, kewpie mayo a hlavně parádní křupnutí nori řasy, kterou sushimarket.cz dováží jedině z Japonska! 
152 Kč

  • TEMAKI KANPYO /vegan/

Co ještě hraje s tradiční sushi rýží a chrumkavou nori řasou jak jin a jang? Je to nakládaná dýně! A taky okurka, wasabi a sezam. Do-ko-na-lost!
122 Kč

  • SALMON & CITRUS MINI POKÉ

Voláme všechny poké lovers! Tohle totiž bude naprosto raketová záležitost! Nadýchaná sushi rýže (kterou Margit&Martin připravují tradičním způsobem v dřevěné míse s vějířem, jak to znáte z japonských bijáků) a na ní losos, homemade ponzu, uzená japonská mayo, shiso, citrusy, aonori, togarashi, chilli olej, pažitka, sezam a ředkvičky.
198 Kč

  • AVO MINI POKÉ /vegan/

Když avo je Láska ♥. Extra nálož avokáda na kopci tradiční sushi rýže, k tomu vegan ponzu, arašídy, perilla, sezam, chilli olej, aonori, koriandr, ředkvičky a rajče. Prostě hodně nadupaná miska!
168 Kč

  • SURPRISE ROLL

Osm kousků té nejvyladěnější kalifornské rolky, kterou brněnská sushi dvojka letos vymyslela kde jinde než v přímo v Cali. Zamotali do ní mušle sv. Jakuba, tuňák, tobiko aka kaviár z létajících ryb, yuzu, pistácie, koriandr, avokádo a avo-aioli mayo.
328 Kč

  • MISO & PASSION FRUIT ZPOKO ZMRZKA

O dezert se postarají Pokojoví samurajové, kteří povalí hitovku tohohle léta – ovocně slané zmrzlé mámení s yuzu toppingem a zeleným jablkem.
98 Kč

  • YUZU DAIQUIRI

Never say no to yuzu! Yuzu totiž není nikdy dost! Přesvědčí Vás o tom tenhle drink speciálně napárovaný k menu. Je v něm taky rum, Cointreau, koriandr, lemongrass a limeta - mňam!
65 Kč (k jakémukoliv jídlu z menu)

Chcete toho vyzkoušet víc? Jděte rovnou do jednoho z napráskaných meníček:

HA FO MA SO MENU

Gyoza knedlíčky, Temaki sushi spicy salmon, Salmon & citrus mini poké, Surprise roll, Zpoko zmrzka
780 Kč

TRO CHU MA SO MENU

Gyoza knedlíčky, Temaki kanpyo, Avo mini poké, Surprise roll, Zpoko zmrzka
700 Kč

zdroj: facebooková událost 4pokoje

Nezapomeňte si rezervovat místo

Menu budeme připravovat od 14 h až do vyprodání. A protože jsou 4pokojové pop-upy v Brně hodně oblíbené, nezapomeňte si udělat na akci rezervaci buď přes e-mail rezervace@turbomost.cz, telefon 608 204 666 nebo zprávou ve facebookové události.

pop-up ve 4pokojích

martin rous a margita havlíková ve 4p

Těšíme se na vás!
Martin&Margita

Košík