Co bude s kurzy a SUSHI days, když řádí COVID

16. 03. 2020
Jak ovlivní COVID-19 všechny plánované akce a e-shop.

COVID-19 ovlivní bohužel nějakým způsobem všechny podniky. Protože nařízení vlády plně respektujeme a chceme vás před možným rizikem maximálně ochránit, rozhodli jsme se pro tyto kroky:

KURZY SUSHI

Pokud máte rezervované místo na kurz sushi 28. 3, 29. 3., 25. 4. nebo 26. 4. – kurz musíme zrušit. Jako nahlášený účastník dostanete e-mail, na základě kterého se budete moci přihlásit na jiný termín. 

Pokud se situace nezlepší ani v dubnu, kurzy zrušíme a přesuneme na červen případně až září. Rozhodně se nebojte, že vám peníze propadnou. Až se situace urovná, všem se ozveme s nabídkou nových termínů, i kdyby to bylo až na podzim. Bude z čeho vybírat.

kurz sushi brno
Kurz sushi pro začátečníky Brno

 

SUSHI days

Uskuteční se v naplánované termíny a to 21/3, 18/4, 16/5 a 13/6. Nově budeme připravovat sety pouze s sebou

za 920 Kč,

které si můžete vyzvednout osobně v našem "výdejním okénku" při vchodu do Jean Paul's bistra. V malé míře a za drobný příplatek také plánujeme spustit rozvoz až k vašim dveřím. 

Co se nemění je platba – SUSHI set je třeba objednat a uhradit bezhotovostním převodem předem, abychom omezili na minimum rizikové placení v hotovosti. 

Na SUSHI days pravidelně připravujeme i drobná jídla, která často obměňujeme. Nyní si budete moct objednat s sebou:

  • Temaki sushi kornout spicy salmon za 120 Kč
  •  a Miso polévku s enoki houbami a řasou iwaiso za 75 Kč

Stačí nám nechat v poznámce zprávu a my vám zašleme celkovou částku k úhradě.

Omlouváme se za komplikace, ale v tuto chvíli nejsme schopni tak narychlo zajistit technickou úpravu našeho webu, kde byste si mohli objednat vše najednou.

sushi day brno

Na SUSHI day připravujeme SUSHI sety 24 ks pro 2 osoby. V menu vždy najdete nové kombinace a suroviny, které jinde neochutnáte.

 

E-shop

Náš internetový obchod, kde nabízíme veškeré suroviny na přípravu sushi, funguje beze změny. Jen buďte prosíme trpělivější než obvykle. V tuto chvíli jsou zásilkové služby přehlcené a mnohdy v omezeném režimu. Je možné, že se bude váš balíček doručovat o chvilku déle než obvykle. 

Tip na závěr: Protože je velká část z nás doma a někteří máme více času na vaření než obvykle, připravte si tradiční miso polévku, která vás v těchto útocích na imunitu zaručeně posílí. Zkuste výhodný balíček, kde najdete vše na přípravu miso polévky

balíček na přípravu miso polévky doma
Připravte si doma lahodnou polévku miso. Potřebujete jen 3 základní ingredience. 

 

Buďte zdrávi, a budeme se těšit až se vše vrátí do normálu. Věříme, že to bude zanedlouho. M&M

Košík