Co o našem sushi teambuildingu říká brněnská IT firma

11. 01. 2018
2,5 h, spoustu kousků vlastnoručně vyrobeného sushi a hřejivý pocit z vyhraného souboje. Jaké teambuildingové aktivity volíte v práci vy?

Pokud organizujete zábavu pro kolegy v práci nebo připravujete seznamovací večírek a chcete přepnout na jinou vlnu, kurzem sushi se zaručeně blýsknete jak u kolegů tak u šéfa. 

No vážně. S rostoucí oblibou sushi totiž roste i zájem o přípravu sushi doma.

Kurzy sushi vedeme už od roku 2015 a počet absolventů se každý měsíc rychle zvyšuje – víme, jak vám usnadnit práci se zařizováním.

Jak sushi teambuilding probíhá?

Teambuilding probíhá formou soutěže. Každý se ale najde v tom, co ho baví, neboť si vyzkouší všechny aktivity. Soutěžící mají za úkol spolupracovat v týmech, naslouchat si i se vzájemně koučovat. 

Ideální počet účastníků je 18 - 29, kvůli vytvoření soutěžních týmů. Každý má za úkol trochu něco jiného, ale všichni se na závěr naučí všechno. 

sushi teambuilding brno
Teambuilding zorganizujeme i v okolí Brna.

Zábava začíná krátkým, výstižným vtažením do tématu sushi a autentických surovin, následují názorné ukázky 3 typů sushi (hoso maki, kalifornské rolky a temaki kornoutu) a nakonec praktická příprava. Úkol každého týmu spočívá v připravení soutěžního sushi setu, který zhodnotíme jakožto porota a vyhlásíme vítěze.

Připravte se, že objevíte mezi klidnými kolegy bouřlivé soupeře, ale všichni si nakonec společně vychutnáte vlastnoručně vyrobené sushi.

Co na sushi teambuilding říkají v brněnské IT firmě T1 Solution?

Protože nás brněnská firma T1 Solution oslovila se sushi teambuildingem už druhým rokem, vyzpovídali jsme Veroniku Hauser, servisní manažerku, která se teambuildingu sama účastnila.  

 

  • Jak vás napadlo hledat zábavu v podobě přípravy sushi pro tým tvořený zejména muži?

Je fajn přepnout na něco úplně jiného, nic technického. Hledala jsem takovou zábavu, která by chlapy odvedla od počítačů. Navíc jsou kreativní a většina z nich sushi miluje.

 

  • Co vás vedlo k volbě sushi marketu a to dokonce dvakrát po sobě?

Líbí se mi, že všechno dovezete a zprostředkujete na místě. Člověk se nemusí starat o přesun osob z kanceláře, a ze zábavy do restaurace. Cílem bylo zorganizovat večírek, který nenaruší pracovní den a dá se s ním začít už v zasedačce.


teambuilding výroba sushi v kanceláři

V T1 Solution si vyzkoušeli přípravu hoso maki, uramaki, futo maki, nigiri i temaki

 

  • Je něco, co byste na programu sushi teambuildingu změnili? 

Ne, všechna očekávání jste splnili. Byla jsem zvědavá na kvalitu surovin, s kterou jste mě opravdu překvapili – že používáte autentické japonské suroviny a ne náhražky z Číny. Všichni byli se zábavou spokojení. Hlavně se vám podařilo vyvolat soutěživou atmosféru.

 

  • Co vás na kurzu sushi nejvíc bavilo?

Lidi neměli problém s posloucháním, protože chtěli všichni ochutnat, a taky se snažili, aby jejich sushi vypadalo co nejlíp – takže příprava.

týmový sushi set
Vítězný týmový sushi set

Sestavíme vám teambuilding na míru a přijedeme tam, kam potřebujete. Kontaktujte nás

 

 

 

Košík