Květnové food akce s námi

18. 05. 2016
Květen ještě není u konce! Zveme na několik akcí, kde se s námi můžete potkat, pochutnat si na nových japonských jídlech nebo třeba nakoupit suroviny na sushi. Kdy a kde?

Nejbližší akce, kde si pochutnáte, popovídáte a užijete příjemný víkendový den, jsou:

  • sobota 21. 5. 2016     Food festival na brněnské přehradě bude také oslavovat 70. výročí brněské lodní dopravy, a to i s námi a mnoha dalšími prodejci. Tohle je jeden z mnoha důvodů, proč zajít s rodinou a přáteli již tuto sobotu právě sem, navštívit náš stánek sushi market, dát si u nás něco skvělého a potom se třeba svézt na parníku. Sem pro vás připravujeme několik druhů Chirashi sushi, Temaki a sladkou tečku v podobě Dango knedlíčků. Začínáme ve 12.00 h, ale více o akci zde.

  • neděle 22. 5. 2016     Degustace japonské kuchyně v Bistru Friends na Pekárenské v Brně, na kterou se můžete do tohoto pátku 20. 5. 2016 ještě přihlásit. Zde jsme si pro vás připravili několika chodové menu v podobě Washoku neboli hlavního chodu a několika tradičních japonských příloh, kterými jsme se nechali umést před nedávnem v Tokyu. Zde jsme se jeli naučit nová jídla, vše ochutnávali přímo od těch nejlepších a pronikali ještě hlouběji do této dechberoucí kuchyně, jež se řadí na seznam kulturních památek UNESCO. Začínáme v 15.00 h, více o akci zde.

  • sobota 28. 5. 2016     FoodPark na Malé Americe v Brně, je pravidelný potravinový trh, kde nejen skvěle nakoupíte všechno možné, ale hlavně jsme tu opět my, abyste si u nás mohli dát něco autentického z japonské kuchyně, ale i nakoupit suroviny na sushi domů. Chystáme opět spoustu lahodných novinek! Rádi si s vámi také popovídáme a poradíme vám, a tak kdo neví co s příští sobotou, plán minimálně na půl dne jsme vám už zařídili :). O FoodParku více zde.  

Moc se na Vás těšíme!
tým sushimarket.cz

Připojené obrázky

Košík