Matcha tea rozemletý zelený čaj

Matcha TSUGANOO 30 g originál japonský zelený čaj v prášku ve vysoké kvalitě

Tento produkt už v nabídce nemáme :(

matcha tea brno

Akce Top

Matcha TSUGANOO 30 g – zelený práškový čaj. Čaj jsme dovezli z Japonska od našeho dodavatele Nori a zelených čajů z již páté generace farmářů (1866).

Rozemletý zelený čaj Matcha 

Protože se čajové lístky před sklizní stíní má čaj má zářivě zelenou barvu, příjemně nasládlou chuť a vůni. Právě kvalitu čajového přášku poznáte podle jasné zelené barvy, svěží vůně a lahodné chuti.

Pokud se setkáte v obchodě s nahnědlým práškem, který má nepříjemně zemitou chuť, jedná se pravděpodobně o dovoz z Číny. 

Dopřejte si každý den čerstvě našlehaný zelený čaj s krémovou pěnou, kterou vytvoříte pomocí Chasenu a tradiční misky Chawan, které si necháváme vyrábět na míru u českého umělce. Nebo si Matchou posypte váš dezert, jogurt, použijte ji v kuchyni na pečení nebo vaření. 

Jak čaj Matcha připravit

Do chawanu nasypte 1-2 čajové lžičky prášku, zalijte převařenou vodou zchladlou na 80 °C a Chasenem šlehejte do písmene "M" dokud se nevytvoří krémová pěna. 

Popis produktu:

Obsah: 100% rozemletý zelený čaj Matcha 
Objem: 30 g v plechovce
Vyrobeno v Japonsku (Shizuoka)

Nutriční hodnoty na 10 g výrobku:

kalorie: 324 kcal
Sacharidy: 39,5 g z toho cukry 0 g
Bílkoviny: 29,6 g
Tuky: 5,3 g
Sůl: 0 g

Náš tip:

Čaj je zabalený do speciálního sáčku, který nepropouští světlo ani vzduch. Po otevření balení čaj uchovávejte v plechovce mimo zdroj světla – ideálně v mrazáku. Matcha si déle uchová svoji lahodnou chuť,  zelenou barvu – nezoxiduje.

Dovozce: sushimarket s.r.o., Průchodní 377/2, Brno

Připojené obrázky

Komentáře

  • Vlastimil před rokem

    Doporučené datum spotřeby 6/2020 při dvouleté lhůtě která je v Japonsku pro spotřebu doporučená již uplynulo, máte jen tento prošlý, nebo i z pozdější sklizně?

Košík