Přednáška o Japonsku Brno

03. 03. 2017
Chystáme pro vás přednášku 9/3/2017 o Japonsku od lidí, kteří ho skutečně milují. Podělte se na námi o zážitky jakkoli spojené s japonskou kulturou, kuchyní či cestováním.

Ve čtvrtek 9/3/2017 od 18:30 h v Bistru Friends. Kapacita už je téměř vyčerpaná, přihlásit se můžete zde.

Jsou Japonci opravdu tak posedlí prací, že by kvůli ztrátě spáchali bez váhání sebevraždu? Je pravda, že jí sashimi z ještě živé ryby či nigiri s koňským masem?

Sami jsme přišli na to, že se polopravdy i nepravdy o Japoncích šíří vcelku rychle. Jste zmatení a nevíte čemu můžete věřit?

Pokud máte japonskou kuchyni, kulturu, zvyky a tradice opravdu rádi, nevěřte všemu a přijďte na pravdivou přednášku o Japonsku od lidí, kteří ho skutečně milují, navštěvují či jsou s Japonci běžně ve styku.

vrabec na ruce Uen Tokyo

Kdy a kde?

ve čtvrtek 9/3/2017 od 18:30 - 22:00 h v Bistru Friends na Pekárenské 12, Brno

Co Vás čeká?

Několik krátkých výstupů na různá témata - sushi, ramen, firemní kultura, život v Japonsku či tradiční japonská keramika a nakonec otevřená diskuze.
Malé občerstvení a příjemná atmosféra.

Kolik je vstupné?

Vstupné dobrovolné

Jak se mohu přihlásit?

Přihlašování odstartujeme na facebookové události, počet účastníků je totiž z kapacitních důvodů a velkému zájmu omezený

Kdo akci pořádá?

sushimarket.cz, tedy Martin Rous a Margita Havlíková ve spolupráci s přednášejícími - PanksyPavel Bezůšek a další nadšenci.

Moc se na vás všechny těšíme a v případě dotazu/zájmu nám piště do zpráv nebo na email margita@sushimarket.cz

Autor Margita Havlíková
sushimarket.cz

 lampiony v Tokyo

 

Připojené obrázky

Košík