SUSHI days

Udělejte si s námi z běžného dne, den sushi! Dorazte na podzimní SUSHI day 22. 9. 2018 :)

Řadit: Výchozí Od nejlevnějšího Od nejdražšího

0

Kategorie neobsahuje žádné produkty

SUSHI day je pop-up sushi bar otevřený každý měsíc na jedno odpoledne v Brně na Špitálce 37. Další proběhne 22. 9. 2018 a pak 20. 10. 2018.

SUSHI day is a pop-up sushi bar opened every month for one afternoon. Let´s meet 22nd of September at 2 p.m. in Brno on Špitálka 37. 

Sushi připravujeme podle receptů z Tokyo Sushi Academy. Ochutnáte řasu Nori, zelené čaje a další dobroty, které si dovážíme přímo z Japonska. Sushi sety je nutné rezervovat a zaplatit předem, na místě si nabízíme japonské menu bez rezervace. Reservation of sushi sets is needed. Without reservation you can enjoy our menu (Temaki sushi, miso soup, japanese dessert...) 

Nezapomeňte sledovat událost i na facebooku!
Follow us on facebook.

Moc se na Vás těšíme!
We are looking forward to you!

Itadakimasu!

Reference zákazníků:

"Sushi od Margitky a Martina mohu jedině doporučit, pro vaše sushi je 5 hvězdiček málo, dala bych alespoň 10 :) vynikající skloubení chutí, nevšední suroviny, prostě vše super. Už teď se moc těšíme na další sushi day :)"
Alžběta O.

"Tastes just as good as it looks �����" 
Toby H.

"Jedním slovem vynikající - ať už na foodfestivalu nebo na jednom ze sushidays, vždycky jsme byli nadšení! Zvlášť sushidays musím vyzdvihnout, výborné kombinace chutí a moc příjemný celkový zážitek :)"
Míša K.

"I ordered 3 sets of sushi for my boyfriend's B-day and everybody was amazed by the quality of the food! Everything was so delicious and fresh!!! Thank you very much! Definitely will order again In the future ��"
Marcela C.

"Perfektní chuť. Na sushi chodíme po Brně na různá místa, M&M přesto příjemně překvapili kvalitou! <3 10/10"
Leni S.

 

Připojené obrázky

Košík