SUSHI day - poslední před prázdninami

09. 05. 2017
Navštivte náš poslední pravidelný SUSHI day 13/5/2017 před prázdninami. Pokračování zase až od září!

Nenechte si ujít poslední předprázdninový SUSHI day 13/5/2017 na Pekárenské 12 v centru Brna od 14-20.30 h. 


Na tuto akci je možné rezervovat naše sushi sety, které podáváme na ručně vyrobených keramických tácech. Ty jsme si nechali vyrobit přímo na tyto příležitosti. Sushi sety Vám připravujeme vždy na konkrétní hodinu, kterou si zvolíte, abychom jim věnovali největší péči a dostali jste je co nejčerstvější. 

Set Vám náležitě odprezentujeme, abyste věděli, co jíte a jak jednotlivé kousky správně konzumovat. Sami si na takové prezentaci potrpíme u jídel, která nekonzumujeme každý den, proto chceme, abyste se cítili co nejkomfortněji :).

sushi set 24 ks SUSHI day sushimarket

V tuto chvíli je SUSHI day, téměř plný, zbývají 2 dostupné sushi sety na 20:00 h. Během akce Vám však kdykoli rádi připravíme lososové Temaki sushi, na jehož přípravu používáme řasu nori dovezenou přímo z Japonska. Dále nabízíme horkou Miso polévku, připravenou podle tradičního receptu z Tokya a sladkou tečku v podobě domácí Matcha čokolády s vysokým podílem zeleného japonského čaje. 

S výběrem nápojů jsme si dali záležet, vždy jsou v nabídce kvalitní vína, nejčastěji Chateau Valtice, pozdní sběr, Prosecco, pšeničné pivo z nejstaršího německého pivovaru na světě a nebude chybět ani saké, připravené jedním z tradičních způsobů - zahřáté na 40°C. 

Menu si můžete prohlédnout a následně rezervovat zde nebo na čísle +420 776 582 373.

Moc se na Vás těšíme!

autor
Margita Havlíková

 

 

Košík