sushi market

Jsme brněnští nadšenci specializující se na japonskou kuchyni a sushi. Pořádáme kurzy sushi, teambuilding, provozujeme eshop a píšeme pro vás blog.

Kdo je sushimarket.cz

sushimarket.cz vznikl z touhy dvou nadšenců Martina a Margity – změnit vnímání japonské kuchyně v Brně. Učíme vás poznat kvalitní sushi na našich pravidelných akcích SUSHI days, kde připravujeme sushi z autentických surovin či na kurzech sushi a japonské kuchyně.

Zaměřujeme se i na teambuildingy, vaše zaměstnance osobně zabavíme, sushi si vyzkouší, dozví se základy a zasoutěží si o hodnotné ceny. 

Co najdete v našem e-shopu

Protože nabídka surovin na sushi v Česku často pokulhává – náhražky, konzervanty a suroviny z Číny, některé si sami z Japonska dovážíme. Specializujeme se hlavně na přípravu sushi, ale najdete zde i potřeby na Miso polévku či pánve na Tamagoyaki omeletu. 

Mimo sushi prodáváme pravé zelené čaje z Japonska a zelený čaj v prášku matcha s veškerým příslušenstvím, jako jsou chawany, chashaku či chaseny. Keramiku si necháváme vyrábět na míru, podle japonských zásad. Objevte například ručně vyrobené nádobí na sushi

Píšeme pro vás blog – přečtěte si zajímavosti ze světa sushi a novinek z Japonska. 

Připojené obrázky

Košík