Znáte už Sushi předplatné?

18. 11. 2016
Spojte originální s užitečným a obdarujte své blízké vánočním poukazem na Sushi předplatné!

Co je Sushi předplatné?

Originální vánoční dárek poukaz Sushi předplatné na 3 měsíce pro 2 osoby, Vám předplatí 3 x Sushi set 24 ks a degustaci japonských čajů 21/1/2017, 18/2/2017 a 18/3/2017. Sushi set Vám připravíme dle aktuální nabídky v hodinu, kterou si zvolíte. Čepání sushi setů lze kombinovat a poukaz je přenosný, můžete ho darovat někomu jinému, pokud Vám některý z termínů nevyhovuje.

Co je Sushi day?

Den sushi, který pořádáme pravidelně jednou měsíčně, od nového roku v novém prostoru na Pekárenské 12 v Bistru Friends v centru Brna. V tento den si můžete přijít vychutnat autentické sushi, které je třeba předem rezervovat na stránce Sushi day. Můžete přijít i bez rezervace na Temaki sushi kornout, dále jeden japonský pokrm, který vždy prozradíme až na místě, nebo na sladkou tečku, nyní například na domácí Matcha cookies připravené Margitou z organického čaje Matcha.

Jak objednat vánoční poukaz na Sushi předplatné nebo jiný dárek?

Poukaz na Sushi předplatné objednávejte ZDE!

Jako vánoční nebo narozeninový dárek doporučujeme také Kurz sushi pro začátečníky nebo pokaz na jakoukoli částku na nákup v e-shopu. Skvělým dárkem může být i autentický Matcha set, stačí si vybrat Chawan podle Vašich představ.

 

Těšíme se na Vaši zprávu :)

tým sushimarket.cz
Martin a Margita

Připojené obrázky

Košík